Головна  →  Діяльність  →  Публічні закупівлі  →  Обгрунтування  →  Обгрунтування3

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості, конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. ID номер: UA-2021-05-31-003099-b

2. Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ЄЗС:

Здійснення Стратегічної екологічної оцінки «Схеми оптимізації систем водопостачання та водовідведення міста Києва» та складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 - 90710000-7 Екологічний менеджмент

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

На виконання вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та з метою затвердження в установленому порядку «Схеми оптимізації систем водопостачання та водовідведення м. Києва» (далі – Сема) необхідно здійснити Стратегічну екологічну оцінку Схеми.

Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» встановлено необхідність здійснення стратегічної екологічної оцінки – процедура визначення, опису та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, яка включає визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, проведення громадського обговорення та консультацій (за потреби – транскордонних консультацій), врахування у документі державного планування звіту про стратегічну екологічну оцінку, результатів громадського обговорення та консультацій,  інформування про затвердження документа державного планування та здійснюється у порядку, визначеному цим Законом.

До документів державного планування відносяться стратегії, плани, схеми, містобудівна документація, загальнодержавні програми, державні цільові програми та інші програми і програмні документи, включаючи зміни до них, які розробляються та/або підлягають затвердженню органом державної влади, органом місцевого самоврядування.

Метою стратегічної екологічної оцінки є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров'я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування.

Замовником Стратегічної екологічної оцінки є орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який є відповідальним за розроблення документів державного планування та здійснює загальне керівництво і контроль за їх виконанням, або інший визначений законодавством замовник документів державного планування.

Враховуючи зазначене, Технічне завдання на закупівлю послуг розроблене з урахуванням вимог Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», зокрема, статтею 9 цього Закону визначені етапи здійснення стратегічної екологічної оцінки та основні вимоги до неї.

Крім того, технічне завдання містить опис обсягу досліджень та рівень деталізації інформації у Звіті про СЕО.

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» процедура СЕО має включати: визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, складання звіту, проведення громадського обговорення та консультацій (за потреби транскордонних), врахування у документі державного планування звіту про результати попередніх етапів, інформування про затвердження документа державного планування.

4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі визначена з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, методом порівняння ринкових цін.

Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Так, для можливості визначення очікуваної вартості закупівлі було направлено 3 (три) письмові  запити цінових пропозицій надавачам таких послуг.

При проведені аналізу отриманої інформації, було визначено очікувану вартість закупівлі, яка становить – 535 214,00 грн (п’ятсот тридцять п’ять тисяч двісті чотирнадцять гривень 00 копійок) з ПДВ.

Версiя для друку